Apie įmonę

Mes išlaikėme senuosius lietuviškus gaminių receptus ir technologijas. Mūsų produktai gaminami tiktai rankiniu būdu, nenaudojant maistinių priedų ir konservantų. Tai tikras, lietuviui pažįstamas nuo seno, konditerijos gaminys, patiksiantis ir senam ir jaunam pirkėjui. 
        Gaminame įvairius gaminius: bandeles, pyragus, sausainius, spurgas. Didžiausią gaminamos produkcijos dalį užima sausainiai ir mieliniai pyragai, bei bandelės. Gaminame maždaug keturiolikos rūšių bandeles, netoli dvidešimt rūšių mielinių pyragų ir apie dvidešimt rūšių sausainių. Specializuojamės kapotos tešlos sausainių gamyboje. Didžiausią pasisekimą tarp pirkėjų turi tokie sausainiai kaip „Persikų skonis“, „Su įdaru“, „Žara“, „Avietėlė“ (visi šie sausainiai yra kapotos tešlos). Labai geri atsiliepimai ir apie mūsų plikytus sausainius. Esam išsirinkę ir atidirbę puikią receptūrą, kuri nenuvils plikytų gaminių mėgėjų. Tai nėra pati pigiausia receptūra, bet skonis ir kokybė tikrai atperka kainą. Na,  o spurgos ?! Jų tiesiog negali atsivalgyti...

 
 

Net keletą metų iš eilės (2009m, 2010m, 2015m) mūsų sausainiai “Plikyti”, buvo išrinkti kaip populiariausia prekė tarp Lietuvos pirkėjų. Ta proga, esame apdovanoti “Populiariausios prekės” medaliais.