Apie įmonę

Istorija

Firma “Rolanta” įsikūrė 1994m. Jau daugiau kaip 25-rius metus esame rinkoje, ir sėkmingai dirbame, bei konkuruojame su kitais rinkos dalyviais. Mūsų darbo kryptis nuo pat įsikūrimo – mieliniai pyrago gaminiai, mielinės bandelės, įvairių rūšių sausainiai.

Mūsų gaminiai

Mes išlaikėme senuosius lietuviškus gaminių receptus ir technologijas. Mūsų produktai gaminami daugumoje tik rankiniu būdu, nenaudojame jokių maistinių stipriklių ir dažiklių. Tai tikras, lietuviui pažįstamas nuo seno, konditerijos gaminys, patiksiantis ir senam ir jaunam pirkėjui.
Gaminame įvairius gaminius: bandeles, pyragus, sausainius, spurgas.
Didžiausią gaminamos produkcijos dalį sudaro sausainiai ir mieliniai pyragai, bei bandelės. Gaminame keliolikos rūšių bandeles, virš dvidešimties rūšių mielinių pyragų ir apie dvidešimt rūšių sausainių. Specializuojamės kapotos tešlos sausainių gamyboje. Didžiausią pasisekimą tarp pirkėjų turi tokie sausainiai kaip „Persikų skonis“, „Su įdaru“, „Žara“, „Avietėlė“ (visi šie sausainiai yra kapotos tešlos). Taip pat gaminame gaminius ir iš plikytos tešlos, tai Plikyti sausainiai ir Plikyti žiedeliai. Esame išsirinkę ir atidirbę puikią receptūrą, kuri nenuvils plikytų gaminių mėgėjų. Tai nėra pati pigiausia receptūra, bet skonis ir kokybė tikrai verti to. Na,  o spurgos ?! Jų tiesiog negali atsivalgyti…  Skanaus!!!

Taip pat!

Net penkis metus (2009m., 2010m., 2015m., 2017m. ir 2018m.) mūsų sausainiai “Plikyti”, buvo išrinkti kaip populiariausia prekė tarp Lietuvos pirkėjų. Ta proga, esame apdovanoti “Populiariausios prekės” medaliais.